Genel

Tahmini TOGG fiyatları

Geçtiğimiz günlerde CES 2022 teknoloji fuarı için Amerika’ya uçan yerli otomobil Togg, logo tartışmaları ve tarih beklentileri eşliğinde sık sık haberlerimize konu oluyor. Ne zaman satışa başlanacağı oldukça merak edilen..

Tahmini TOGG fiyatları

Geçtiğimiz günlerde CES 2022 teknoloji fuarı için Amerika’ya uçan yerli otomobil Togg, logo tartışmaları ve tarih beklentileri eşliğinde sık sık haberlerimize konu oluyor. Ne zaman satışa başlanacağı oldukça merak edilen aracın şüphesiz bir diğer merak edilen tarafı fiyatı oluyor. Özellikle fiyat ile ilgili internet üzerinde hemen hemen herkes bir fikir paylaşırken, Daktilo1984‘ten Arın Demir, otomotiv sektörünün duayenlerinden gazeteci Emre Özpeynirci ile bir röportaj gerçekleştirdi. 25 yıldır sektörle ilgilenen Özpeynirci ise yaptığı fiyat tahmini ile dudak uçuklattı.

25 yıldır otomotiv sektörü ile ilgilenen gazeteci Emre Özpeynirci de bu konu ile ilgili sessizliğini bozdu. Gazeteci, verdiği röportajda Togg ‘un yeni elektrikli SUV aracının kaç TL olacağını tecrübeleri doğrultusunda açıkladı. Yerli aracın bataryalarının yurt dışından alındığını belirten Özpeynirci, Togg’un dolara endeksli bir fiyatı olacağını söyledi. Gazeteci ayrıca rakip araçların 1 milyon TL civarına satıldığını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL