Genel

Tesla’dan müjde

Tesla, dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticileri arasında. Şirket, otomobillerindeki teknolojilerle müşterilerine birçok imkan sunuyor. Örneğin bir sabah Tesla’nıza bindiğinizde yeni bir teknolojik özellikle karşılaşabiliyorsunuz. Şirket, yeni bir açıklamada bulundu…

Tesla’dan müjde

Tesla, dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticileri arasında. Şirket, otomobillerindeki teknolojilerle müşterilerine birçok imkan sunuyor. Örneğin bir sabah Tesla’nıza bindiğinizde yeni bir teknolojik özellikle karşılaşabiliyorsunuz.

Şirket, yeni bir açıklamada bulundu. Uzun süredir dünyanın birçok yerinde hizmet veren Tesla Supercharger‘ların tatil dönemleri için ücretsiz olacağını açıkladı. Bu kararın şarj bekleme sürelerini azaltmak için yapıldığı düşünülüyor.

Web sitesinde yapılan detaylı açıklamada 23 Aralık ile 26 Aralık 2021 tarihlerinde Tesla sahiplerinin Amerika’daki belirli Supercharger istasyonlarında saat 19.00 ile 07.00 arasında araçlarını ücretsiz bir şekilde şarj edebileceklerini açıkladı. Bu kampanya Tesla’nın tüm modelleri (Model X, Model S, Model 3, Model Y) için geçerli olacak.

Bu kampanyanın geçerli olacağı Supercharger istasyonları genelde Tesla’nın satış ve operasyon faaliyetlerinin yüksek olduğu Amerika’nın Batı kıyısında bulunuyor. California’da 30 dan fazla, Nevada’da 7 adet ve Arizona’da 10 adet kampanyadan yararlanabileceğiniz istasyon bulunuyor. Ayrıca tek sürpriz ücretsiz şarj etmek değil.

Bu Tesla tarafından yapılan ilk ücretsiz şarj hizmeti değil. Daha önceden bu tarz girişimlerde şirket bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL