Ticaret Avukatı

0
49

ESEN Hukuk Bürosu olarak yavaş yavaş genişlettiğimiz avukat ağımıza Ticaret Avukatı eklemeye karar verdik. Birçok şirket belli zamanlarda avukata ihtiyaç duyuyor ve bu ihtiyacı kapatabilmek adına ESEN Hukuk Bürosu şirketlerin hukuk kurallarını gözetmek adına bu hamleyi yaptı. Şirket çalışanlarının veya şirkette yer alan ortakların, farklı farklı uyuşmazlıklarını çözebilmek ve bu kişilerin şirketlerden ayrılması durumunda alacaklarına sahip çıkabilmeleri için danışmanlık ve kişileri temsil etme hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız. Gelişen ticaret anlayışı ve tüm dünyayı kapsayan ekonomik yapılar sebebiyle, ticari işletmelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu artış da hakları savunulma potansiyeli bulunan kişi sayısını artırmaktadır. Bu huşular göz önüne alındığında Ticaret Avukatı günümüz koşullarında büyük bir gereklilik halini almıştır.

ESEN Hukuk Bürosu Nerede Hizmet Veriyor?

ESEN Hukuk Bürosu, Ticaret Avukatı olarak Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul ve Adana gibi büyük şehir vasfı bulunan yerlerde hizmet vermektedir. Bunlara ek olarak büronun hedefleri doğrultusunda daha da fazla şehre hizmet vermek yani hizmet ağını genişletmek temel prensip haline gelmiştir. Ticaret Avukatı olarak işe alınan personellerimiz, işlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışmakta ve bu doğrultuda yüksek bir özgüven ve çalışma ahlakı ile hareket etmektedirler. ESEN Hukuk Bürosu sürekli çalışma sisteminde ve her an hazır Ticaret Avukatı personelleri ile hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için sitemize bakabilir ve oradan yararlanabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikApple Facebook’un hisselerini düşürdü
Sonraki İçerikKarayolunu çift yönlü ulaşıma kapattı
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir