Genel

Tony Taylor ve Eşinin Çocukları Dünyaya Geldi!

Tony Taylor ve Eşinin Çocukları Dünyaya Geldi!

Tony Taylor ve Eşinin Çocukları Dünyaya Geldi!

Tony Taylor ve Eşinin Çocukları Dünyaya Geldi!

Tony Taylor Polonya’ya giden kafile içerisinde yer almıyordu. Çünkü eşinin doğumunun gerçekleşmesini bekliyordu. Yeşil kırmızı takımın kaderini belirleyecek olan bu karşılaşma da bir hayli önemli. Bu üzden Tony Taylor çocuğunun doğumuna rağmen özverili davrandı. Polonya’ya giden kafile içerisinde yer almasa da durumu hızlı şekilde telafi etti. Oğullarının doğumunun gerçekleşmesiyle beraber takımının yanında döndü. Cristopher ismini verdikleri oğlunu kucağına alıp, tanışmasının ardından da bu önemli karşılaşmaya katılmak için yola çıktı. Bu durum hem takım arkadaşları hem de hayranları tarafından hayranlıkla karşılandı.

Sosyal medya üzerinden de iyi dilek mesajları alan, kutlanan Tony Taylor sabah saatlerinde İzmir’den Polonya’ya geçti. Doğumun mutluluğuyla beraber maç içerisinde de çok daha güzel sonuçların alınması bekleniyor. Tüm ekip için mutlu bir haber olan bebek, sosyal medyanın da gündeminde. Tony Taylor, Cristopher ismini verilen oğlunun uğurluyla takıma başarı getirsin isteniyor. Sosyal medyada da buna benzer birçok söylem yer alıyor.

Tony Taylor Doğumdan Sonra Takımına Katıldı!

Gece saatlerinde doğumun gerçekleşmesiyle Tony Taylor da sabahın ilk saatlerinde yola koyuldu. ABD’li basketbolcunun Pınar Karşıkaya için performansları da bir hayli beğeniliyor. Bu yüzden bu davranışı da takdir toplamaya devam ediyor. Maçlar ile ilgili içerikleri, canlı yayını da Justin TV üzerinden takip edebiliyorsunuz. İddia tahminleri yapılmasının yanında detayları da en iyi şekilde inceleme şansınız oluyor. Hatta banko maçlar için sonuçları da kontrol edebiliyorsunuz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL