Genel

Tüm Sağlık Standartlarına Uygun Nem Ve Sıcaklık Ölçer

Sağlık açısından hijyenik çalışmaların gerçekleştirilmesi gereken tüm noktalarda, nem ve sıcaklık gibi iki önemli değişkenin mutlaka kontrol altında tutulması gerekir. Bu açıdan da çağımızın teknolojilerine uygun bir şekilde üretilmiş nem..

Tüm Sağlık Standartlarına Uygun Nem Ve Sıcaklık Ölçer

Sağlık açısından hijyenik çalışmaların gerçekleştirilmesi gereken tüm noktalarda, nem ve sıcaklık gibi iki önemli değişkenin mutlaka kontrol altında tutulması gerekir. Bu açıdan da çağımızın teknolojilerine uygun bir şekilde üretilmiş nem ve sıcaklık ölçer gibi pratik bir sistem kullanılabilir. Bu sistem, sağlık standartlarına uygun olarak tüm tıbbi tesislerde, eczanelerde veya sağlık depolarında yer almalıdır. 

Bugün Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlıkta Kalite Standartları belirlenmiştir ve bu standartlara uyumlu bir şekilde nem ve sıcaklık ölçer cihazlarının seçimi yapılmalıdır. İşletmeler bu standartları takip etmeleri vasıtasıyla ihtiyaçları bulunan cihazları belirli kıstasları göz önünde bulundurarak temin etmelidir. Örneğin, modern cihazlarda uyarı sistemleri için sesli arama, SMS veya e-mail gibi uyarı sistemleri geliştirilmiştir. 

Aslında sadece sağlık sektöründe değil birçok farklı sektörde de ihtiyaç arz eden nem takip sistemi her sektöre uygun bir şekilde özel olarak üretilebilen bir sistemdir. Örneğin, santral ve ağ odalarında da bu sistemin yer alması gerektiği için bu odalara uygun standartlarda üretim yapılabilir. Sunucu odası gibi noktalarda ideal olarak sıcaklığın en fazla 22 derece ve nem oranının ise %45 gibi noktalarda bulunması gerekecektir. 

İdeal Sıcaklık Takip Sistemi Kullanımı

Günümüzde ideal koşulları oluşturabilmek için çok geniş bir kapsamda birçok farklı noktada sıcaklık takip sistemikullanımı gerekliliği bulunmaktadır. Modern olarak üretilmiş bu sistemler, bugün ameliyathane, sterilizasyon ünitesi, yoğun bakım, depo, arşiv, çamaşırhane, kan dolapları, gıda depoları veya buzdolabı gibi her noktada kullanılabilir. 

Son teknoloji ile üretilmiş bir sıcaklık takip sistemi elde etme açısından da Türkiye’de tercih edilebilecek önemli bir marka olarak OdsPlus yer almaktadır. Marka temel olarak “Dünyada bir ilk; istediğiniz özelliklerde ve hassasiyetle %100 yerli üretim” sloganı sayesinde her işletmenin ihtiyacı olan özel üretimi gerçekleştirerek, bu ürünleri sunmaktadır.

OdsPlus tarafından sunulan nem takip sistemi cihazları, bugün mobil teknoloji ile uyumlu şekilde kolaylıkla kullanılabilir. Kurulum gerekmeden istediğiniz mekanda size avantajlar sağlayan bu sistem, sınırsız bir şekilde iletişimi sağlayabilmeniz açısından da çok pratik bir yapıya sahiptir. Sınırsız iletişim açısından hiçbir ek ücret talep edilmeden cihazlarda ücretsiz olarak SMS, e-mail veya sesli arama sistemi ile anlık bildirim alma şansınız yer almaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL