Twitter’a Gelen Yeni Özellik Blue Room Galatasaray İçin Etkin

0
333

Twitter Blue Room nedir sorusunu kısaca Twitter için kurumlarla yapılan ortak bir alan olarak tanımlayabiliriz. Örneğin Galatasaray için içerisinde hem Twitter hem de Galatasaray amblemlerinin olduğu bir loca kapatıldı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi içerisinde bulunan bu loca maç öncesi ya da maç sonrası yapılacak açıklamalar için Twitter üzerinden ciddi bir etkileşim hedefliyor.

Hali hazırda Twitter’ı en aktif kullanan Türk takımlarından olan Cimbom,Twitter için Blue Room’un hakkını fazlasıyla verecektir. Taraftarlarıyla sorunsuz bir biçimde buluşabileceği yeni bir alan olacağından şüphe yok. Her hafta yapılacak olan canlı yayınlar ya da röportajlarda kullanıcılar Blue Room Galatasaray için belirlenen hashtag için tweetlerini atacaklar. Sorularını ilettikten sonra ise canlı olarak cevaplarını alabilmenin keyfini yaşayacaklar.

Yakın zamanda büyük şirketlere, ünlü isimlere ve bilhassa ülkemizin önemli simalarına Twitter Blue Room kapsamında organizasyonlarla özelliğin yelpazesinin genişleyeceğini düşünüyoruz. Tabi ki başı çeken Galatasaray bu noktada sosyal medya etkileşimlerini en olumlu şekilde arttıracak isim olacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir