Genel

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi paketleri sayesinde yeni bir site sahibi olmak ve potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak kolay bir hâl alacaktır. İçerisinde kolay kullanım ve sistematik yarar sağlayacak özellikler bulunduran bu paketlere..

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi paketleri sayesinde yeni bir site sahibi olmak ve potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak kolay bir hâl alacaktır. İçerisinde kolay kullanım ve sistematik yarar sağlayacak özellikler bulunduran bu paketlere ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Eğer alacağınız paket daha fazla özellikli olsun derseniz, diğer paket seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Her biri müşteri memnuniyeti esas alınarak hazırlanan paketlere ücretsiz olarak sahip olabilmek için öncelikle siteden kayıt oluşturmanız gerekir. Kayıt esnasında bazı temel bilgiler girerek mağazanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz denemenin ardından alacağınız paketin içerisinde; farklı ödeme sistemleri, SEO desteği, responsive tasarım desteği, ERP entegrasyon, isteğe bağlı olarak tasarım değiştirme, pazar yeri entegrasyonları, seçilen ürüne uygun e-ticaret şablonları gibi özellikler yer alacaktır. Dilerseniz bu özellikleri isteğinize bağlı olarak arttırabilirsiniz. 

E-Ticaret Sitesi Kurulumu 

E-ticaret sitesi kurmak istiyorum diyorsanız, kendinize uygun paketi seçerek işe başlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgisi gerektirmeyen, ücreti ve riski olmayan ücretsiz paket ile sitenizin ziyaretçi sayısı ile satışlarını arttırabilirsiniz. İlerleyen dönemde seçeceğiniz Prime ve Business paketler ile kendinize ait bir ödeme sistemi kullanabilirsiniz. 

Kobisi ayrıcalığı ile alacağınız ücretsiz e-ticaret sitesi paketleri içerisinde ürünleri dışarı aktarma, sınırsız trafik ve web alanı, özel sayfa oluşturabilme, sınırsız sipariş ve kategori, ücretsiz tasarım temaları, SEO uyumlu e-ticaret yapısı, tüm kredi kartları ile sipariş, pazar yeri entegrasyonu gibi pek çok özelliği de görebilirsiniz. Ücretsiz kullanım süreniz bittikten sonra ihtiyacınıza özel paketi seçebilir ve e-ticaret sitenizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. 

E-Ticaret Sitesi Kurulum Maliyeti

E-ticaret sitesi kurulum maliyeti, seçeceğiniz paketin özelliğine ve fiyatına göre değişecektir. En temel özelliklere sahip olan paket Personal olup, bu pakete alternatif olarak Prime, Business, Plus ve Professional gibi paketleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin, Plus paketi tercih ettiğinizde 100 ürün sergileme, kupon sistemi, tedarikçi XML entegrasyonu, kapıda ödeme imkanı, ücretsiz SSL sertifikası, mobil uyumlu responsive temalar, online destek entegrasyonu ve buna benzer özellikleri de almış olursunuz. Hangi özelliklere gereksinim duyacağınızı belirleyebilmeniz için ilk etapta ücretsiz paketi kullanabilirsiniz. Böylece ihtiyaca uygun çözümler alarak e-ticaret sitesi maliyeti minimum seviyelerde belirlenecektir. Hem içerik hem de fiyat olarak en uygun seçenekleri görmek adına Kobisi ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibi ile Kobisi e-ticaret sitesi fiyat ve özellikleri hakkında aklınızdaki tüm soru işaretlerini profesyonel şekilde giderecektir. Yapman gereken tek şey Kobisi’ve üye olmak ve ayrıcalıklarından faydalanmak!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL