Ucuz Xiaomi Mi Taşınabilir Şarjlı Kompresör

0
136

Özellikle kamp tutkunlarının, dağ yolculukları yapmayı sevenlerin , bisikletçilerin ve uzun yol yolcularının ilk tercihleri arasında yerini alan Xiaomi Mijia Hava basıncı; gerek kapladığı alanın azlığı gerekse kapladığı küçük alana rağmen yaptığı işler ile oldukça tercih edilen ürünler arasında yeri almaktadır.

– 10 dereceye kadar rahatlıkla çalışabilen hava basıncı;  yapılan pek çok yolculukta ısıya bağlı kalmadan çalışabilmektedir. Dağ bisikletçilerinin en önemli tercih nedenlerinden olan bisiklet tekerinin şişirme özelliği ve bu şişirme eylemini olabildiğince kısa zamanda yapmasından kaynaklı olarak tercihen ilk sıralarda yer almaktadır. Sadece tekerlekleri şişirmekle kalmayan Xiaomi Mijia Hava basıncı; futbol topu, plates topu gibi pek çok top çeşidini de kolaylıkla şişirebildiğinden dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sadece şişirme özelliği ile kalmayıp özellikle kamp tutkunlarının tercih nedeni olan bir başka özelliği ise; geceleri çalışmasına yardımcı olmak için aydınlatma görevini de LED ışık teknolojisi ile sağlamasıdır.

Pek çok özelliği bir ara da bulunduran Xiaomi Mijia Hava basıncı ; 2000mAh hava basınç aralığı ile Mikro USB şarj ara yüzü ile yaklaşık olarak en az 3 saat süren şarj süresi ise pek çok özelliği bir arada adaptörleri ile  sağlamaktadır. Tam şarjlı 8 yol bisikleti lastikleri, yeniden başlatma hız 3 dakika yaklaşık olarak bir lastik ile doldurulabilir. Portatif boyu ile her alan da ve her durum da rahatlıkla saklanabilen Xiaomi Mijia Hava basıncı araba ile taşımak, gövde ya da  sırt çantasına  koymak oldukça  kolaydır. Özellikle uzun yol yolculukları yapan ve kamp , dağcılık gibi aktiviteler ile ilgilenen kullanıcıların tercihi olmasının nedeni olan kolay taşınabilirlik özelliği sayesinde az alana büyük işler yapan bir cihaz olmasını göstermektedir. 

Gürültü ile çalışma aralığı mesafe 1M gürültü 80dB daha az olan Xiaomi Mijia Hava basıncı; adaptörler sayılmaksızın hortum trakeal çekme uzunluğu 180mm’dır.(diş olmaksızın )  -10 dereceye kadar rahatlıkla saklanabilen hava basıncının paket boyu yaklaşık olarak 155 x 125 x 85mm / 6.1 x 4.92 x3.34in olup paket ağırlığı ise 990g / 2.18pounds ‘ dir. 

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/xiaomi-mi-tasinabilir-sarjli-kompresor

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir