Ultra İnce Çerçeveli LG G7 Yakında!

LG G7 ultra ince çerçeveli tasarımıyla G serisinin son cihazı olmaya hazırlanıyor.

0
432

LG G serisi sona yaklaşıyor. G serisinin sonlanacağına dair spekülasyonlar devam ederken birkaç gün önce yabancı teknoloji sitelerine düşen haber, LG’nin G serisini zirvede noktalamak istediğini gösteriyor. G7 olarak adlandırılan serinin son cihazı iddialı bir tasarımla raflardaki yerini alacak.

Çerçevesiz bir tasarımla G serisini noktalamak isteyen LG, ultra ince çerçeveli bir prototip üzerinde çalışıyor. G serisindeki tasarımları pek beğenilmeyen LG’nin bu algıyı değiştirmek için şık bir tasarım üzerine çalıştığı belirtiliyor. G7 modelinde oldukça ince bir çerçeveyi tercih eden LG’nin bu tasarımı için şimdiden olumlu yorumlar aldığını söylemek mümkün. LG G7 için beklenen özellikler şu şekilde:

  • Dış tasarımda ön tarafta çift ön kamera, sol tarafta ses kontrol butonları, arka tarafta parmak izi sensörü ve güç butonu
  • Snapdragon 845 işlemci
  • QuickCharge 4.0
  • Android 8.0 Oreo İşletim Sistemi

LG G7’nin Mart ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Mart ayında tanıtım gerçekleştiği takdirde Nisan ya da Mayıs aylarında mağazalarda yerini alması beklenebilir. LG G7 satış fiyatı için henüz bir bilgi, iddia yer almıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir