Whatsapp İçin Yepyeni Bir Özellik!

Android için whatsapp güncellemesinde yepyeni bir özellik kullanıcıların hizmetine sunuldu.

0
432

Whatsapp’ın görüntülü konuşma özelliğine yeni bir fonksiyon getirildi. Uygulamanın Android platformu için beta sürümleri devam ederken getirilen bu özellik kullanıcıları rahatlatabilecek bir değişikliğe benziyor.

WhatsApp’ın 2.18.4 beta sürümünde görüntülü konuşma özelliğine ek olarak yeni bir seçenek getirildi. Bu güncelleme öncesinde sesli konuşma esnasında görüntülü konuşmaya geçebilmek için önce sesli görüşmeyi sonlandırmak gerekirken bu özellik sonrasında sesli görüşmeden direk görüntülü görüşmeye geçiş yapılabilecek. Bu güncelleme sayesinde whathsapp’ı daha pratik bir şekilde kullanmak mümkün olabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik yalnızca Android kullanıcıları tarafından deneyimlenebilecek. Sonrasında iOS için whatsapp sürümüne de gelmesi bekleniyor.

Whatsapp ile sesli bir görüşme yaptığınız esnada alt kısımda yer alan video ikonuna dokunarak sesli aramayı görüntülü aramaya dönüştürebilirsiniz. İkona dokunduğunuz andan itibaren kameranız aktif hale gelecek ve görüntülü bir şekilde konuşmaya başlayabileceksiniz. Her geçen yıl kendini dönüştüren ve yenileyen whatsapp’ın bu özelliği devreye alması kullanıcıların uygulamayı daha konforlu ve rahat bir şekilde kullanabilmesine olanak sağlıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir