WhatsApp’ın iOS İçin Yeni Özelliği Android’e Geliyor

WhatsApp, tüm dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak biliniyor ve her ay yepyeni özelliklerle karşımıza çıktığı da aşikar. Son olarak Android mobil işletim sisteminde güncelleme yapan Whatsapp’ta bir önemli yenilik var!

0
356

Android ve iOS üzerinde oldukça yenilikçi bir vizyonla, özellikle Facebook’un satın almasından sonra aktif bir biçimde karşımıza çıkan WhatsApp; online mesajlaşma uygulaması olmaktan çoktan çıktı aslında. Artık bir sosyal medya görevi gören, durumlarınızı fotoğraflar aracılığı ile paylaşabileceğiniz; hem Snapchat, hem mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta; belgelerin gönderilebilme boyutları geçtiğimiz yıllarda arttırılmış, bunun yanında gruplar için kişi sayıları da genişletilmişti. Artık büyük bir sosyal mecra olan WhatsApp için ilerleyen günlerde Android üzerine bir güncelleme gerçekleşecek ve bu güncelleme içerisinde fotoğraflarınıza filtre uygulayabileceksiniz.

Bu özelliğin ilk olarak iOS’a gelmesi, elbette pek çok Android hayranını kızdırmıştı ancak WhatsApp, verdiği sözü tutarak çok yakın bir zamanda Android için de bu özelliği hayata geçirdi.

Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Muhtemelen önümüzdeki hafta, WhatsApp Beta modundan çıkacak ve güncelleme tarafınıza stabil bir biçimde verilmeye başlanacak. Bu güncellemeyle birlikte, WhatsApp üzerinden çektiğiniz fotoğrafları uygulama aracılığı ile değil de; direkt WhatsApp üzerinden filtrelendirebilecek, renklendirebileceksiniz.

Facebook’un satın alımından sonra, oldukça fazla özellikli bir uygulama halini alan WhatsApp; günümüzde gizlilik endişesi taşıyanlar için korku dolu bir uygulama.

Siz, WhatsApp’ın sizleri izlediğini düşünüyor musunuz?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir