Xperia XZ1 Görüntü ve Özellikleri Sızdırıldı

Sony’nin uzun süredir akıllı telefon pazarındaki sessizliği, yakın zamanda büyük bir patlamanın habercisiydi ve bu patlama, muhtemelen Xperia XZ1 modeline dair olacak… Sızıntılar, bunu gösteriyor.

0
687

Tüm dünyada Xperia serisi ile dikkatleri üzerine çeken ve seneler boyunca en çok satan telefonları üretmekle başarılı bir gidişat sergileyen Sony, son dönemde epey sessizdi ancak bu sessizliği; Sony Xperia’nın yepyeni modeli XZ1 için olabilir.

Baktığımızda, Onleaks üzerinde yayınlanan son fotoğraflar Xperia XZ1 modeline ait ve son dönemde Sony’nin tamamıyla bu telefona yoğunlaştığını ortaya koyuyor. Eski tasarımından hiçbir şey kaybetmeyen, dolayısıyla kullanıcılarına herhangi bir sürpriz yapmayacak olan Sony; Xperia XZ1 modelinde tarafınıza 5.2 inç değerinde bir ekran vadediyor. Bu ekranın klasik olarak tüm telefonlar için günümüzde kullanıldığı söylenebilir. Çözünürlük değeri maalesef fotoğraftan anlaşılmayan XZ1 modeli için Qualcomm 835 geleceği düşünülüyor. Donanımın bu işlemci ile tabiri caizse uçacağı aşikar. Bildiğiniz gibi, Note 8 de Qualcomm 835 ile gelmeye hazırlanıyor.

Android O İle Gelebilir

Yüksek ihtimalle 3000 mAh değerinde bir batarya ile karşımıza çıkacak olan XZ1 modeli 4 GB değerinde bir RAM ile piyasada olacak. Android işletim sistemiyle gelecek cihaz, yüksek ihtimalle Android O sürümünü kullanacak.

Sony’nin son yıllarda Xperia modellerine dair bir yenilik yapması bekleniyordu; özellikle görünüm ve tasarım açısından, ancak bunun da gerçekleşmediğini görüyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir