Teknoloji

Yeni Galaxy A modelleri

Geçtiğimiz ay Galaxy S22 serisini kullanıcılar ile buluşturan Samsung bu kez orta – üst segmente odaklanmış durumda. Galaxy A serisindeki modeller ile dünyanın en çok satan telefonları listesine adını sıkça..

Yeni Galaxy A modelleri

Geçtiğimiz ay Galaxy S22 serisini kullanıcılar ile buluşturan Samsung bu kez orta – üst segmente odaklanmış durumda. Galaxy A serisindeki modeller ile dünyanın en çok satan telefonları listesine adını sıkça yazdıran Samsung’un seriye ekleyeceği yeni telefonlar için tarih belli oldu.

Sızdırılan tanıtım görselinde telefonlar hakkında doğrudan bir detay yer almıyor, ancak farklı tarzlarda yazılan A harfleri durumu gözler önüne seriyor. En üst sağ kısımda yer alan A harfi Samsung’un hızlı şarj konusunda iddialı olacağını akıllara getirirken, suya karşı dayanıklılıkta benzer bir şekilde vurgulanıyor.

Geçtiğimiz yıl aynı dönemde Galaxy A52, Galaxy A52 5G ve Galaxy A72 modelleri resmiyet kazandı. Bu kapsamda Perşembe günü gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte, Galaxy A53 ve A73 modellerinin tanıtılmasını bekliyoruz. Şu ana kadar Samsung cephesinden etkinlik hakkında hiç bir açıklama gelmedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL