Teknoloji

Yeşil iPhone 13’ler

Özellikleri ile adeta sınır tanımayan M1 Ultra işlemcinin ve onu kullanan ilk bilgisayarın (Mac Studio) duyurulması nedeniyle bilgisayar dünyası için oldukça heyecanlı geçen Apple 8 Mart etkinliğine damga vuran gelişmelerden..

Yeşil iPhone 13’ler

Özellikleri ile adeta sınır tanımayan M1 Ultra işlemcinin ve onu kullanan ilk bilgisayarın (Mac Studio) duyurulması nedeniyle bilgisayar dünyası için oldukça heyecanlı geçen Apple 8 Mart etkinliğine damga vuran gelişmelerden birisi de, iPhone 13 için yeni yeşil renk seçeneği oldu. Apple bu renkte iki farklı ton ile karşımıza çıktı: iPhone 13 ve 13 Mini için Yeşil, 13 Pro ve 13 Pro Max için Köknar Yeşili geldi.

Yeşil renk seçeneği çok daha koyu tonlara sahipken, iPhone 13 Pro serisinin Köknar Yeşili, iPhone 11 Pro ile hayatımıza giren Midnight Green’i Türkçe haliyle Gece Yeşili’ni akıllara getiriyor.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi renk seçeneği dışında herhangi bir donanım farklılığı bulunmuyor. Normal şartlarda fiyatlarda sabit kalıyor, ancak Apple’ın 8 Mart gecesi yaptığı zam nedeniyle artık iPhone 13 Pro’nun başlangıç fiyatı 24.999 TL olurken, 13 Pro Max’a sahip olmak isteyenlerin en az 27.999 TL ödemesi gerekiyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL