Genel

Youtube Beğeni Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Youtube kanalı izlenmesinden kazanç sağlamak için, kanalınızın google adsense hesabı ile ilişkilendirilmesi ve videolarınızın geniş kitlelerce izlenmesi gerekir. Hazırladığınız videoların izlenme sayısı ve süresi, hazırladığınız içeriğin kalitesine, eğlendirici, bilgi verici,..

Youtube Beğeni Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Youtube kanalı izlenmesinden kazanç sağlamak için, kanalınızın google adsense hesabı ile ilişkilendirilmesi ve videolarınızın geniş kitlelerce izlenmesi gerekir. Hazırladığınız videoların izlenme sayısı ve süresi, hazırladığınız içeriğin kalitesine, eğlendirici, bilgi verici, öğretici vb. niteliklerine bağlı olarak değişecektir. Dolayısıyla youtube sitenizin izlenme, beğeni alma ve izlenme süresinin uzunluğuna göre sitenize reklam yönlendirmesi yapmaktadır. Sitenizin kazanacağı reklam geliri, buraya reklam veren firmaların ayırdıkları bütçe ile ilgilidir. Ancak kazanacağınız para; görüntülenme sayısı, görüntülenme süresi ile ilişkilidir. Görüntülenme sayısı ve abone sayısı sizin portfoyünüz olacaktır.

Youtube videolarınıza yapılan yorum, like size doğrudan para kazandırmaz. Ancak yorum ve like sayısının artması videonuzun önerilenler arasına girmesizi ve fark edilmenizi sağlayacaktır. İstatistikler göstermiştir ki, sitenize üye olmayan kesimin videoları izleme olasılığı yüzde 70 dolaylarında olmuştur. Sitenizin önerilen videolar arasına girmesini youtube beğeni satın al ile sağlayabilirsiniz.

Youtube İzlenme Satın Al

Youtube’da yeni bir video oluşturduğunuzda henüz videonuzun kategorisi belli değildir. Kategorinin belirli olması için videonuz için etiketleme yapmalı ve başlıklar girmelisiniz. Videolarınızın sayısı arttıkça youtube sizi belli bir kategoriye koyacaktır. Videonuzu tanıtmak için yapılan açıklamalar ve etiketlemeler, koyulan başlıklar videonun kategori tanımlamasının yapılmasında etken olacak ve buna göre videolarınıza youtube tarafından reklam konulacaktır.

Youtube’dan reklam geliri kazanmak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Abone sayısı, videoların izlenme sayısı ve süresi, izleyenlerin bulundukları şehirler ve yaş aralıkları gibi istatistiksel bilgiler sürekli olarak youtube tarafından kayıt altına alınır ve bu verilere göre siteye reklam yönlendirmesi yapılır. Videonuz için istediğiniz tanıtımı yapmak, kullanıcıların arasında ilgi görmek için ve dolayısıyla videolarınızdan gelir kazanmak için oldukça uzun bir süreye ihtiyacınız olacağı aşikârdır. Bunu kolaylaştırmanın basit yolu youtube izlenme satın al seçeneğidir. Sitemizden alacağınız izlenmeler tamamıyla doğal ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Kısa süre içerisinde sağlanacak izlenme ile videolarınız hak ettiğiniz reklâm gelirlerini elde etmeye başlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL