Teknoloji

YouTube Music’den yeni özellik

YouTube, dünyanın en büyük sosyal medya platformları arasında bulunuyor. Sosyal medya platformuna her gün milyonlarca kişi giriş yapıyor. Şirketin kullanıcıları için YouTube Music adını verdiği müzik dinleme servisini sunuyor. YouTube..

YouTube Music’den yeni özellik

YouTube, dünyanın en büyük sosyal medya platformları arasında bulunuyor. Sosyal medya platformuna her gün milyonlarca kişi giriş yapıyor. Şirketin kullanıcıları için YouTube Music adını verdiği müzik dinleme servisini sunuyor.

YouTube Music, yeni güncellemesiyle birlikte iOS cihazlarda “Kaydet” düğmesini kullanıma sundu. “Kaydet” düğmesini hazırda bulunan müzik sıranızı oynatma listesi olarak kaydetmenizi sağlıyor. Bu özellik, ilk olarak bizlerin karşısına Google Play Music‘de çıkmıştı. YouTube, müzik servisini daha da kullanılabilir hale getirmek amacıyla bu düğmeyi kendi servisine ekledi.

Buna ek olarak yeni güncellemeyle birlikte şirket, sıranıza albüm ya da şarkı eklemenize de izin verecek. “Kaydet” düğmesini görebilmek için ilk başta bir albüm ya da çalma listesi açmanız gerekiyor. Çalma listesi açıldıktan sonra bir sonraki parçaları görebileceğiniz “Sıradaki” sekmesine geçin. Bu sekmede sizlerin karşısına “Kaydet” özelliği çıkacak.

“Kaydet” özelliğiyle birlikte çalma listesinin adını değiştirip kendi çalma listeleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde kullanıcılar çok daha fazla oynatma listesi ekleyerek kendi kitaplıklarını zenginleştirebilecekler. “Kaydet” düğmesi, Türkiye’de de kullanıcılara sunuldu. Bu tarz özelliklerin YouTube Music uygulamasına eklenmesi, servisin popülerliğinin artmasına sebep oluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL