Genel

Yurtiçi Kargo Takip Müşteri Hizmetleri

1982 tarihinde kurulan ve İstanbul merkezli olarak yönetilen Yurtiçi Kargo, sektörde geride bıraktığı 38 yılda büyük işlere imza atmıştır. Yurtiçi Kargo Takip işlemleri bugün tek tık ile mümkün olurken, yıllar..

Yurtiçi Kargo Takip Müşteri Hizmetleri

1982 tarihinde kurulan ve İstanbul merkezli olarak yönetilen Yurtiçi Kargo, sektörde geride bıraktığı 38 yılda büyük işlere imza atmıştır. Yurtiçi Kargo Takip işlemleri bugün tek tık ile mümkün olurken, yıllar içerisinde verilen hizmetin kalitesi hep yukarı yönde seyretmiştir. Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan ve açık ara önemli bir araç filosu, şube ve personel sayısına sahip olan Yurtiçi Kargo, büyümeye devam ederek bu anlamda geleceğe ışık tutmaktadır. Peki, bu denli önemli bir kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo’da, gönderileriniz hangi yöntemler ile sorgulanabilmekte ve takip edilebilmektedir?

Yurtiçi Kargo Takip Sorgulama

Yurtiçi Kargo şirketi ile gönderi sağladıysanız, Yurtiçi Kargo şirketi üzerinden sizlere bir gönderi geliyorsa, ticari bir gönderiniz mevcutsa ya da bir ticari gönderi sipariş ettiyseniz, elinizde bulunan kargo takip numarası ile kargonuzun nerede bulunduğunu sorgulamak mümkün. Bu işlemi yerine getirebilmek için kullanabileceğiniz iki farklı işlem kanalı mevcut. Bu işlem kanallarından ilki, Yurtiçi Kargo takip işlemini sağlayabileceğiniz www.yurticikargo.com adresidir. Bir diğer işlem kanalı ise internet üzerinden değil, doğrudan telefon ile irtibat kurularak gerçekleştirilebilmektedir. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri’ni arayarak gönderilerinizin durumunu mesai saatleri içerisinde öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takip Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo takip işlemlerini sağlamak adına, www.yurticikargo.com adresine giriş yapınız. Anasayfa üzerinde, sayfanın sol tarafında bulunan otomatik gönderi takibi ekranı, sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Buradan Gönderi Takibi, Şube Sorgula, Fiyat Hesapla ve Kurye Çağır gibi ek hizmet servisi alabilmek de mümkündür.

Yurtiçi Kargo gönderilerinizi müşteri hizmetleri ile sorgulayabilmek adına, elinizde Kargo Takip numarası bulunması gerekmektedir. Bu bilgi ile 444 99 99 numaralı aktif çağrı merkezine ulaşarak, sizlere yardımcı olmak için görevli kılınan müşteri temsilcisi aracılığı ile kargonuzun nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL